A A A

Nowy smartfon Huawei

26 sierpnia 2010, 09:53
Nowy smartfon Huawei

Huawei już wkrótce wprowadzi do sprzedaży nowy, konkurencyjny smartfon z Androidem.

Urządzenie marki Huawei będzie jedynym z pierwszych, dostępnych na rynku smartfonów z zainstalowanym systemem Android 2.2 i w pełni z nim kompatybilnych. Nad efektem finalnym pracowano wspólnie z Google, dzięki czemu poza Androidem, smartfon ma obsługiwać aplikacje Google, przesył danych z przepustowością 7.2Mb/s oraz szerokopasmowy dostęp do sieci z dowolnego miejsca. Można używać go również jako routera WiFi.

Najnowszy Huawei ma być oferowany po konkurencyjnej cenie w stosunku do innych smartfonów o podobnych możliwościach.

Smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany w czasie międzynarodowych targów elektroniki IFA w Berlinie - podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej 2 września, o godz. 15:00.


PC Format
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Aktywny Kabel Optyczny HDMI
23 kwietnia 2019
Active Optical Cable (AOC) to technologia okablowania wykorzystująca światłowód do przedłużenia sygnału HDMI. Korzyścią takiego...

Inno3D GTX 1650 TWIN X2 OC oraz COMPACT
23 kwietnia 2019
Inno3D przedstawia nowego członka rodziny GTX, bazującej na architekturze Turing. Dziś na rynku debiutuje karta GTX 1650 w dwóch wersjach –...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto