A A A

Nowy soundbar od Samsunga

26 czerwca 2014, 07:40
Samsung zaprezentował nowy soundbar – model HW-H355 składający się z pojedynczej listwy głośnikowej oraz subwoofera.
Nowy soundbar od Samsunga

Soundbar ma całkowitą moc (RMS) na poziomie 120W oraz rozwiązania zastosowane w modelu HW-H355. Soundbar o konstrukcji typu 2.1 nie tylko poszerzy możliwości audio telewizorów, ale także sprawdzi się jako domowy odtwarzacz muzyczny.

Znana z innych modeli urządzeń audio Samsung technologia Bluetooth Hi-Fi Codec znalazła się także w nowym modelu listwy głośnikowej. Dzięki niej, oddana zostaje nam możliwość bezprzewodowego strumieniowania muzyki w wysokiej jakości z urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety, na których obecnie najczęściej przechowujemy nasze muzyczne zasoby. Ponadto, na wyposażeniu urządzenia znalazła się także funkcja 3D Sound Plus. Oparta o autorski algorytm dźwiękowy Samsung 3D Sound Plus sprawia, że dźwięk idealnie wkomponowuje się w akcję filmu. Dźwięk wydaje się pochodzić dokładnie z miejsca, w którym jest generowany - nie tylko w pionie i w poziomie, ale również w głębi. Funkcja ta idealnie sprawdzi się w trakcie seansów w 3D, znacząco potęgując filmowe doznania.

Za pośrednictwem wbudowanego modułu do komunikacji Bluetooth, soundbar HW-H355 połączymy bezprzewodowo nie tylko z urządzeniami przenośnymi, ale także z telewizorami Samsung przy użyciu funkcji TV Sound Connect (Sound Share). Dzięki funkcji Bluetooth Power On listwę włączymy również przy użyciu smartfona, po uprzednim skonfigurowaniu połączenia między urządzeniami. Soundbar posiada również optyczne wejście audio oraz USB (2.0), za pomocą którego do urządzenia podłączymy zewnętrzną pamięć.

Odtwarzane formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC

Najnowszy soundbar Samsung HW-H355 dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej: 899 PLN


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto