A A A

Nowy sposób na reklamy

20 września 2007, 19:19
Nowy sposób na reklamy

Internetowy gigant Google testuje nowe formy reklam internetowych. Mają to być przyciągające wzrok, interaktywne ogłoszenia, które maksymalnie wydłużają czas, jaki internauta poświęca na obejrzenie reklamy. Do ich utworzenia wykorzystywane są materiały dźwiękowe i wideo, a także technologie Flash i JavaScript, Na razie testy odbywają się w zamkniętym gronie osób. Przykładowe reklamy, które można obejrzeć pod tym adresem, to m.in. aplet Saaba, dzięki któremu można sprawdzić, jak zakorkowane są okoliczne drogi oraz gra Intela stylizowana na "nieśmiertelną" zręcznościówkę Arkanoid.

Google liczy na to, że reklamy będą popularyzowane przez społeczności internetowe, których uczestnicy będą wymieniać się między sobą ciekawymi projektami i zwiększać zainteresowanie nimi wśród pozostałych internautów.

Źródło: DailyTech


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto