A A A

Nowy sprzęt dla graczy od ADATA

26 listopada 2018, 10:00
Portfolio produktów ADATA wzbogaciło się o dwa nowe urządzenia – klawiaturę INFAREX K10 z podświetleniem RGB oraz mysz INFAREX M10 z przełącznikami OMRON.
Nowy sprzęt dla graczy od ADATA

XPG INFAREX K10 - klawiatura z podświetleniem RGB

INFAREX K10 to gamingowa klawiatura z dziewięcioma trybami podświetlenia RGB LED, które pozwalają na dopasowanie efektu do gry. Sprzęt wyposażony jest w 104 klawisze, a ich wytrzymałość określona jest do 10 milionów kliknięć. Sukces w wirtualnych zmaganiach zapewni technologia anty-ghosting, a użytkownicy powinni zwrócić również uwagę na zaokrąglone klawisze, które oferują zwiększoną kontrolę oraz komfort w użytkowaniu urządzenia.

Obowiązkowy element każdej klawiatury z przeznaczeniem dla graczy to obecność technologii anti-ghosting, która sprawia, że w trakcie kluczowych chwil żaden z wciśniętych klawiszy nie zostanie zablokowany. W przypadku INFAREX K10 zapamiętana zostanie kolejność naciśnięcia aż do 26 przycisków.

Umieszczone w górnym rzędzie przyciski multimedialne umożliwiają szybki dostęp do funkcji sterowania dźwiękiem, muzyką czy innymi efektami. Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w blokadę klawisza "Windows", która uniemożliwia jego przypadkowe wciśnięcie.

XPG INFAREX M20 - ergonomiczna i wytrzymała mysz

Mysz dla graczy - INFAREX M20 charakteryzuje się nie tylko precyzją działania, ale również ergonomicznym wyglądem i podświetlanym logo XPG. Urządzenie waży 160 gram, a jego wymiary wynoszą 132 x 69 x 43.5 mm.

Mysz wyposażona jest w przełączniki OMRON z wytrzymałością do 20 milionów kliknięć. Częstotliwość próbkowania, czyli jak często wskaźnik wysyła informacje o swoim położeniu do komputera, można ustawić na jedną z trzech wartości 250/500/1000Hz. Dzięki pięciu trybom zmiany czułości kursora (od 400 DPI do 5000 DPI) narzędzie pracy gracza sprawdzi się zarówno w grach strategicznych, MMO, TPS czy w FPS.

Gracze, w trakcie długich sesji, oprócz dokładnej kontroli nad myszą powinni docenić jej ergonomiczny kształt, który zapewni pełen komfort korzystania z urządzenia. Na uwagę zasługuje dodatkowo świecące logo XPG.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Indie zakazały aplikacji TikTok
21 kwietnia 2019
Indyjski rząd nakazał Apple oraz Google zbanować aplikację TikTok w swoich sklepach z aplikacjami. Powód? Wykorzystywanie jej przez dzieci i...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto