A A A

Nowy sprzęt dla graczy od Creative

16 stycznia 2017, 12:00
Marka Creative ogłosiła wprowadzenie dwóch nowych akcesoriów dla graczy z serii Sound BlasterX Pro-Gaming – precyzyjną mysz Siege M04 oraz klawiaturę mechaniczną Vanguard K08.
Nowy sprzęt dla graczy od Creative

Sound BlasterX Siege M04

Sound BlasterX Siege M04 jest profesjonalną myszą dla graczy od Creative. Zbudowana na Sensorze PixArt PMW3360 z czujnikiem podczerwieni IR LED oferuje szybkość raportowania danych 1000 Hz i 12 000 DPI rozdzielczości. Jest w stanie śledzić precyzyjnie każdy ruch ręki, dając graczom możliwość precyzyjnego sterowania. W połączeniu z tolerancją odległości myszy od stołu do 2mm, Siege M04 zapewnia precyzyjne odwzorowanie 1: 1 pikseli dla wszystkich wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, unikając niepożądanych efektów wszelkich przypadkowych ruchów.

Ponadto mysz została wyposażona w 7, w pełni programowalnych przycisków w tym z dedykowanym przyciskiem snajperskim i 3 pozycyjnym przełącznikiem DPI łatwego dostępu oraz przełączania on-the-fly. M04 posiada także pamięć wewnętrzną, dzięki czemu użytkownicy mogą zaprogramować czujnik poziomu DPI i szybkość próbkowania, profile oświetleniowe a także przypisać przyciski zgodnie z potrzebami do gier.

Zaprojektowana ergonomicznie dla praworęcznych, mysz zmieści się w dłoni i pasuje również do dłoni z dłuższymi paznokciami, zapewniając graczowi dobrą przyczepność. Jej bezpoślizgowa matowa powierzchnia i obszary pokryte teksturowanym kauczukiem zapewniają wysoką przyczepność nawet po wielu godzinach gry. Wyposażona pod spodem w duże ślizgacze z materiałów teflonowych o niskim współczynniku tarcia PTFE, Siege M04 zapewnia gładkość I łatwość przesuwania. Mysz M04 jest również wyposażona w system oświetlenia Aurora Reactive, który jest w pełni programowalny do maksymalnie 16,8 miliona kolorów. 11 niezależnych segmentów LED ustawionych wokół obudowy zapewnia podświetlenie krawędzi - jest to jedyna mysz z takim oświetleniem.

Sound BlasterX Vanguard K08

Sound BlasterX Vanguard K08 jest pierwszą zaawansowaną klawiaturą mechaniczną do gier marki Creative. Urządzenie zostało wyposażone w specjalistyczne mechaniczne klawisze - PRES (Perceive-React-Execute Switch) - opracowane do profesjonalnego grania.

 

Żywotność klawiatury określana jest na aż 70 mln kliknięć. Czułość przycisków wynosi 45g siły nacisku. Przełączniki są bardzo elastyczne i zbudowane specjalnie do tej konstrukcji. Cechą szczególną konstrukcji klawiszy PRES jest również wyjątkowo mały skok 1,5 mm do maksymalnie 3,5 mm, co w standardowych klawiaturach wynosi odpowiednio 2,0 mm i 4,0 mm. Są one zoptymalizowane do aktywacji działania 25% szybciej, dzięki czemu gracze mogą odpalać komendy wcześniej i wykonywać 12,5% więcej kliknięć. Poza tym, w przeciwieństwie do zwykłych rozwiązań, każdy klawisz w Vanguard K08 wyposażony jest w podwójny krzyżak styków, aby zapewnić każdorazowe zadziałanie i niezawodny strzał graczowi, nawet jeśli jakiś styk zawiedzie.

Klawiatura jest ergonomicznie zaprojektowana, ma 109 w pełni konfigurowalnych klawiszy, posiada możliwość sterowania wszystkimi mediami, jak duże pokrętło głośności, dla maksymalnej wygody. Posiada podświetlenie tła pod klawiszami w całej palecie kolorów RGB, które można indywidualnie oznakować kolorami dla łatwego rozpoznawania grając w zaciemnieniu. Można też nadać klawiaturze barwy wojenne.

Ceny i dostępność

Sound BlasterX Siege M04 i Vanguard K08 dostępne będą w Polsce od lutego 2017 , orientacyjne ceny detaliczne wyniosą podając chwilowo w EUR:

• Sound BlasterX Siege M04 EUR79.99

• Sound BlasterX Vanguard K08 EUR179.99


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto