A A A

Nowy sterownik NVIDIA Game Ready

21 marca 2018, 07:30
Firma NVIDIA opublikowała dziś nowy sterownik Game Ready, dedykowany grze Sea of Thieves. Ponadto uaktywnia on funkcję NVIDIA Highlights w Call of Duty WWII oraz Tekken 7 i umożliwia skorzystanie z narzędzia NVIDIA Ansel w grze Star Wars Battlefront 2.
Nowy sterownik NVIDIA Game Ready

Przygotuj się na Sea of Thieves

Sterowniki Game Ready są udostępniane najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Call of Duty WWII oraz Tekken 7 otrzymują obsługę funkcji NVIDIA Highlights

Kolejną ważną cechą sterowników Game Ready jest udostępnianie graczom korzystającym z kart GeForce unikalnych opcji w grach. Aktualny sterownik Game Ready wprowadza obsługę funkcji NVIDIA Highlights do dwóch kolejnych gier: Call of Duty WWII and Tekken 7.

NVIDIA Highlights automatycznie rejestruje kluczowe momenty gry, efektowne akcje i decydujące o zwycięstwie zagrania, dzięki czemu najlepsze fragmenty rozgrywki są uwiecznione i można się nimi dzielić w mediach społecznościowych takich jak Facebook, YouTube czy Imgur.

Funkcja NVIDIA Highlights jest aktywna w grach Call of Duty WWII oraz Tekken 7 zaraz po zainstalowaniu nowego sterownika. Nie jest wymagana ich aktualizacja.

NVIDIA Ansel od teraz w grze Star Wars Battlefront II

Dzięki nowemu sterownikowi oraz najnowszej aktualizacji gry, od 21 marca użytkownicy kart GeForce będą mogli korzystać z narzędzia NVIDIA Ansel w Star Wars Battlefront II.

Uaktywniając Ansel w trybie Arcade, gracze mogą wykonać zrzuty ekranu z dowolnego kąta, dodać filtry, dostosować wygląd obrazu i zapisać go w różnych formatach, w tym super-rozdzielczości oraz 360 stopniach, tworząc tym samym wyjątkowe zdjęcia z gry.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto