A A A

Nowy sterownik NVIDIA Game Ready

21 marca 2018, 07:30
Firma NVIDIA opublikowała dziś nowy sterownik Game Ready, dedykowany grze Sea of Thieves. Ponadto uaktywnia on funkcję NVIDIA Highlights w Call of Duty WWII oraz Tekken 7 i umożliwia skorzystanie z narzędzia NVIDIA Ansel w grze Star Wars Battlefront 2.
Nowy sterownik NVIDIA Game Ready

Przygotuj się na Sea of Thieves

Sterowniki Game Ready są udostępniane najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Call of Duty WWII oraz Tekken 7 otrzymują obsługę funkcji NVIDIA Highlights

Kolejną ważną cechą sterowników Game Ready jest udostępnianie graczom korzystającym z kart GeForce unikalnych opcji w grach. Aktualny sterownik Game Ready wprowadza obsługę funkcji NVIDIA Highlights do dwóch kolejnych gier: Call of Duty WWII and Tekken 7.

NVIDIA Highlights automatycznie rejestruje kluczowe momenty gry, efektowne akcje i decydujące o zwycięstwie zagrania, dzięki czemu najlepsze fragmenty rozgrywki są uwiecznione i można się nimi dzielić w mediach społecznościowych takich jak Facebook, YouTube czy Imgur.

Funkcja NVIDIA Highlights jest aktywna w grach Call of Duty WWII oraz Tekken 7 zaraz po zainstalowaniu nowego sterownika. Nie jest wymagana ich aktualizacja.

NVIDIA Ansel od teraz w grze Star Wars Battlefront II

Dzięki nowemu sterownikowi oraz najnowszej aktualizacji gry, od 21 marca użytkownicy kart GeForce będą mogli korzystać z narzędzia NVIDIA Ansel w Star Wars Battlefront II.

Uaktywniając Ansel w trybie Arcade, gracze mogą wykonać zrzuty ekranu z dowolnego kąta, dodać filtry, dostosować wygląd obrazu i zapisać go w różnych formatach, w tym super-rozdzielczości oraz 360 stopniach, tworząc tym samym wyjątkowe zdjęcia z gry.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto