A A A

Nowy system Apple - znamy polskie ceny

26 sierpnia 2009, 12:07
Wczoraj opublikowaliśmy informację zapowiadającą premierę najnowszego systemu operacyjnego Mac OS X 10.6 o nazwie kodowej Snow Leopard. Dziś od polskiego oddziału firmy Apple otrzymaliśmy szczegółowe dane dotyczące cen i dystrybucji tego systemu w Polsce.
Nowy system Apple - znamy polskie ceny

Dystrybutorem najnowszej wersji systemu Mac OS X w Polsce jest firma iSource, będąca zresztą wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Apple w naszym kraju. iSource raz jeszcze potwierdziło oficjalną datę premiery. Mac OS X 10.6 Snow Leopard pojawi się zarówno w Polsce, jak i w krajach Europy Zachodniej, Ameryki Północnej czy w Japonii, w najbliższy piątek, 28 sierpnia.

Pakiet Leopard pojawi się w sieci Apple Premium Reseller oraz w punktach handlowych sieci Media Markt. Zgodnie z otrzymanymi przez nas informacjami na użytkowników komputerów Apple, którzy zdecydują się na zakup Snow Leopard już w pierwszym dniu jego rynkowej premiery, będą przygotowane specjalne powitania – niestety nie zdradzono, czym owe specjalne powitania mają być.

W Polsce ceny aktualizacji systemu Mac OS X 10.5 Leopard (licencja pojedyncza) do wersji Snow Leopard będą kształtować się na poziomie aż 129 zł (to dość drogo, biorąc pod uwagę fakt, że na rynku amerykańskim za to samo użytkownik zapłaci równowartość 29 dolarów), a zapowiadana przez nas w poprzedniej informacji rodzinna licencja Snow Leopard Family Pack, obejmująca pięć stanowisk, to wydatek 199 zł.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto