A A A

Nowy system głośników multimedialnych - Bose Companion 20

21 września 2011, 10:10
Nowy system głośników multimedialnych - Bose Companion 20

Firma Bose wprowadziła na rynek system komputerowych głośników multimedialnych Companion 20.

Companion 20 wyposażony jest w nowy głośnik i zaawansowany port akustyczny, gwarantujący odtwarzanie muzyki w całym zakresie częstotliwości. Dzięki stworzonym przez firmę Bose patentom układów elektronicznych i wzmocnieniu poziomu głośności, użytkownicy doświadczą głębokich i niskich tonów właściwych jedynie dla większych zestawów głośników, z zestawu o wymiarach zaledwie 8,9 cm (szerokość) 11,1cm (głębokości) i 21,9 cm wysokości. Każdy z głośników dobrze komponuje się po lewej i prawej strony notebooka lub monitora, a zaawansowana technologia Bose do cyfrowego przetwarzania sygnału stereo TrueSpace poszerza wytwarzaną scenę akustyczną.

Sterowanie nowym systemem głośników Companion 20 jest łatwe dzięki okrągłej podstawce sterującej, umożliwiającej użytkownikom dostęp do regulacji głośności i wyciszanie dźwięku po naciśnięciu jednego przycisku. System wyposażony jest również w gniazdo słuchawkowe oraz wejście dla dodatkowego źródła dźwięku jak iPhone, iPod lub innego urządzenie przenośnego.

System głośników multimedialnych Companion 20 firmy Bose dostępny jest w kolorze srebrnym w rekomendowanej cenie detalicznej 999 PLN. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto