A A A

Nowy tablet biznesowy od ASUSa - Eee Slate B121

2 listopada 2011, 12:03
Nowy tablet biznesowy od ASUSa - Eee Slate B121

Do rodziny urządzeń sygnowanych logiem ASUS dołącza ASUS Eee Slate - tablet stworzony z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych.

ASUS Eee Slate B121 wyposażono w procesor Intel Core i5, 4 GB pamięci DDR3 oraz szybki dysk twardy SSD. Podświetlany diodami LED, ekran multitouch WXGA o przekątnej 12.1 cala i rozdzielczości 1280x800 wykonano ze szkła Gorilla Glass. Ma to zapewnić wysoką odporność na uszkodzenia i optymalną czułość na dotyk. Dodatkowo produkt wyposażono w gniazdo HDMI i kamerę o rozdzielczości 2.0 megapiksela umożliwiającą prowadzenie rozmów i wideokonferencji.

Nowy Eee Slate B121 obsługuje zabezpieczenia w postaci technologii Trusted Platform Module (TPM), która zabezpiecza poufne informacje, szyfrując pliki. Wspomaga to ochronę przed atakami hakerów chcących przechwycić hasła i klucze szyfrujące do najważniejszych danych. Użytkownicy tabletu otrzymają ponadto dostęp do nieograniczonej przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage na okres jednego roku.

Tablet Eee Slate B121 może być obsługiwany za pomocą dotyku, rysika albo zewnętrznej klawiatury Bluetooth. Dzięki zastosowaniu ekranu multitouch użytkownicy mogą pracować wspólnie nad projektami oraz tworzyć i udostępniać prezentacje. Rysik Wacom, zapewniając funkcję rozpoznawania stopnia nacisku ma ułatwić wykorzystywanie tabletu do tworzenia rysunków lub projektów.

Podstawowa specyfikacja :

• Procesor Intel Core i5 470um

• Wyświetlacz 12.1“ podświetlany diodami LED ekran WXGA, panel pojemnościowy i elektromagnetyczny (1280 x 800) z AFFS

• Pamięć DDR3, 1 x SO-DIMM, 4GB

• Dysk twardy - 64GB SSD

• Łączność bezprzewodowa - WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 +HS

• Wymiary i waga - 312mm x 207.2mm x 16.95mm, 1.16kg

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto