A A A

Nowy telefon HTC Snap

2 kwietnia 2009, 14:39
Firma HTC Corporation wzbogaciła swoją ofertę smartfonów o kolejny, zupełnie nowy model - HTC Snap. Producent zachwala w nowym modelu nową funkcję, która ma ułatwić użytkownikom kontakt z najważniejszymi dla nich osobami.
Nowy telefon HTC Snap

Nowy smartfon HTC Snap wyposażono w klawiaturę typu QWERTY, co ma ułatwić pisanie wiadomości SMS i prowadzenie elektronicznej korespondencji. Producent zachwala wbudowaną w telefon funkcję o nazwie "Inner circle", która ma ułatwiać kontakt z najważniejszymi dla użytkownika telefonu osobami. Działanie nowej funkcji ma polegać na tym, że wiadomości od osób należących do grupy określonej przez użytkownika telefonu jako szczególnie ważna, są automatycznie grupowane na szczycie listy wiadomości, co ułatwia do nich dostęp niezależnie od łącznej liczby listów elektronicznych, które trafią do pamięci telefonu.

– W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, zasypywanych lawinowo e-mailami, stworzyliśmy funkcje Inner Circle, w celu priorytetyzacji komunikacji z najważniejszymi osobami poprzez naciśnięcie jednego przycisku – powiedział John Wang, Chief Marketing Officer, HTC Corporation.

HTC Snap ma obudowę o grubości 12 mm, na standardowej baterii o pojemności 1500 mAh ma zapewnić do 8,5 godziny rozmów. Telefon wyposażono ponadto w modem 3G. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Mobile 6.1. Sugerowana cena telefonu to 1500 zł brutto.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto