A A A

Nowy wymiar pracy z dokumentami

31 stycznia 2017, 13:20
Na rynku pojawiła się nowa wersja programu ABBYY FineReader 14, aplikacji wyposażonej w wielokrotnie nagradzaną technologię optycznego rozpoznawania znaków, zaawansowane funkcje pracy z dokumentami PDF i narzędzie do porównywania dokumentów.
Nowy wymiar pracy z dokumentami

Program pozwala przyspieszyć cyfrowe przetwarzanie dokumentów i upraszcza procesy biznesowe. Przy użyciu nowej wersji programu pracownicy biur jeszcze sprawniej mogą zarządzać i wykonywać różnorodne codzienne czynności, takie jak edycja, konwertowanie, dodawanie komentarzy i porównywanie dokumentów. Wszystko to można robić w jednej, łatwej w obsłudze aplikacji. Program ABBYY FineReader 14 zawiera funkcje do pracy z każdego rodzaju dokumentami papierowymi i plikami PDF, zarówno zawierającymi skany, jak i utworzonymi w komputerze.

„Papier wciąż jest podstawowym elementem procesów biznesowych. Z badań przeprowadzonych przez IDC w USA wynika, że 65% organizacji nadal w znacznym stopniu opiera swoją działalność na obrocie dokumentami papierowymi, co wymaga znacznie większego wysiłku przy przekształcaniu informacji na postać nadającą się do dalszego wykorzystania"- mówi Ivan Bodyagin, wiceprezes działu FineReader Product Department w firmie ABBYY.

A oto, co nowego i poprawionego znalazło się w 14 wersji FineReadera:

• bardzo dokładna konwersja plików PDF i skanów na formaty edytowalne: firma ABBYY nieustannie doskonali swoją technologię OCR, dzięki czemu jej produkty zawsze odznaczają się wyjątkową jakością konwersji skanów i plików PDF na edytowalne i przeszukiwalne formaty cyfrowe, takie jak Word, Excel®, PowerPoint® i PDF.


• edycja plików PDF i współpraca

• porównywanie dokumentów w różnych formatach: nowa funkcja porównywania dokumentów wykrywa i wyróżnia wszelkie zmiany w tekście między dwiema wersjami tego samego dokumentu, które mogą być w formacie PDF, Word, JPG i wielu innych. Można na przykład porównać skan z cyfrowym oryginałem;

• głęboka integracja technologii OCR z narzędziami PDF,


• rozpoznawanie ponad 190 języków: nowa wersja rozpoznaje tekst w ponad 190 językach, w tym także trudnych do digitalizacji, jak hebrajski, arabski, koreański, chiński i japoński. Ponadto program obsługuje proste wzory matematyczne i transkrypcje fonetyczne angielskich tekstów.

 

Dostępne są trzy wersje programu ABBYY FineReader 14: Standard, Corporate i Enterprise z polskim interfejsem użytkownika oraz darmowym wsparciem technicznym.

www.FineReader.pl


PC Format / Informacja prasowa
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto