A A A

Nowym flagowcem Samsunga będzie Galaxy S20

15 stycznia 2020, 11:20
Pojawiły się nieoficjalne zdjęcia nowego smartfona Samsunga, znamy też kilka szczegółów dotyczących jego specyfikacji.
Nowym flagowcem Samsunga będzie Galaxy S20

Samsung zdecydował się dokonać w tym roku przeskoku w numeracji – nowy flagowiec firmy będzie się nazywał Galaxy S20. Do sieci trafiły już pierwsze nieoficjalne zdjęcia smartfona, wykonane przez Maksa Weinbacha z XDA TV. Autor przecieku zdradził również kilka szczegółów dotyczących specyfikacji.

Wygląda na to, że tym razem czekają nas aż trzy wersje urządzenia: S20, S20+ i S20 Ultra. Najważniejszą różnicą pomiędzy nimi będzie układ obiektywów. W najtańszym S20 znajdziemy z tyłu trzy soczewki: dwie o rozdzielczości 12 Mpix i jedna 64 Mpix.

W nieco droższej wersji S20+ znajdzie się dodatkowy sensor ToF. To specjalny obiektyw, który na bazie pomiaru czasu powrotu wiązki światła pozwala na dokładniejsze odwzorowanie przestrzeni. W cztery obiektywy wyposażony będzie też S20 Ultra – odpowiednio 108 Mpix, 48 Mpix, 12 Mpix i sensor ToF.

Wiadomo też, że każdy z telefonów będzie sprzedawany w wariancie ze 128/256/512 GB pamięci, a także 12 lub nawet 16 GB RAM. Urządzenie będzie też wspierać karty SD o pojemności do 1 TB. Telefon zasilany będzie baterią 5000 mAh, a ładowanie o mocy 45 W pozwoli napełnić akumulator w 74 minuty.

fot. Samsung


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto