A A A

Obniżka ceny Xboksa 360 Elite

27 sierpnia 2009, 15:27
Microsoft nie pozwolił graczom zbyt długo czekać na swoją reakcję po ogłoszeniu przez Sony wprowadzenia odchudzonego modelu PlayStation 3 w nowej niższej cenie. Producent także zejdzie z ceny swojej konsoli. Xbox 360 Elite będzie przy tym znacznie tańszy niż japoński konkurent.
Obniżka ceny Xboksa 360 Elite

O obniżeniu ceny najwyższego modelu amerykańskiej konsoli plotkowano od dłuższego czasu. Dziś Microsoft potwierdził, że Xbox 360 Elite, czyli model z czarną obudową i dyskiem o pojemności 120 GB, kosztować będzie 1099 zł. I to już od jutra (28 sierpnia). Oczywiście podana cena producenta będzie jeszcze niższa na sklepowych półkach.

Xbox 360 Elite

Jednocześnie ze sklepów zniknie bezpowrotnie konsola w wersji Pro i dyskiem 60 GB. Po obniżce cena Elite byłaby nieatrakcyjna. Oprócz Elite na rysunku wciąż dostępny będzie model Arcade, który nie ma dysku twardego.

Źródło: Informacja prasowa


Maciej Płochocki PCF
Tagi: gry, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto