A A A

Obsługa NFT na telewizorach Samsunga

3 stycznia 2022, 09:00
Koncern rozpoczyna szturm na rynek niewymiennych tokenów.
Obsługa NFT na telewizorach Samsunga

Samsung: rok 2022 to rok z NFT

Jeszcze przed targami CES Samsung zaprezentował najnowsze inteligentne telewizory (Micro LED, Neo QLED i The Frame), które mają obsługiwać technologię NFT.

Telewizyjna funkcja NFT pozwoli twórcom „dzielić się swoją sztuką ze światem", a nabywcom wyświetlić cyfrowe dzieło sztuki przed zakupem. Opcja inteligentnej kalibracji w telewizorach automatycznie dostosuje ustawienia wyświetlania do wartości wstępnie ustawionych przez twórców, dzięki czemu będą oni mogli mieć pewność, że ich praca wygląda nienagannie i jest przedstawiona z wierną oryginałowi jakością obrazu.

Dzięki platformie NFT właściciele nowych telewizorów Samsunga będą mogli również dowiedzieć się więcej o historii NFT i metadanych blockchain.

fot. Samsung


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto