A A A

Obudowa - radiator - In Win H Frame

18 września 2012, 08:40
Obudowa - radiator - In Win H Frame

Firma In Win wielokrotnie udowodniła już swoją pozycję na rynku, którą zawdzięcza oryginalnym produktom. MADtech zaprezentował kolejne dzieło producenta w postaci obudowy In Win H Frame.

H Frame to w zasadzie potężny radiator. Konstrukcja składa się z kilkunastu warstw aluminium o różnej grubości ( 2-4mm) oraz wielkości. Jest to niemal całkowicie otwarta obudowa z niebanalnymi właściwościami chłodniczymi oraz bezprecedensowym wyglądem.

Zewnętrzna część obudowy zbudowana jest ze szczotkowanego aluminium w kolorze naturalnym - srebrnym. Druga warstwa z anodowanego, niebieskiego aluminium wyznacza część montażu komponentów wewnętrznych. Instalacja odbywa się całkowicie bez użycia narzędzi. Niebieski element wystaje nieco z poza obudowy, gwarantując użytkownikowi mocne uchwyty do przenoszenia obudowy. Z zewnątrz nie może oczywiście zabraknąć panelu z dodatkowymi portami USB 3.0, USB 2.0 oraz audio.

Maksymalna długość karty graficznej nie może w In Win H Frame przekroczyć 350 mm, natomiast długość zasilacza 180mm.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 1590,00 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto