A A A

Obudowa NZXT dla sympatyków Team EnVyUs

1 sierpnia 2016, 12:00
Firma NZXT wprowadza na polski rynek specjalną edycję jednej ze swoich flagowych obudów komputerowych – NZXT H440 EnVyUS. Unikalna wersja jednej z najlepiej ocenianych obudów ATX firmy to wynik partnerstwa nawiązanego z odnoszącą sukcesy organizacją eSportową Team EnVyUs.
Obudowa NZXT dla sympatyków Team EnVyUs

Obudowa NZXT H440 to wysokiej jakości konstrukcja o niezwykle przestronnym wnętrzu. Można zainstalować w niej płyty główne w formatach ATX, mATX i ITX oraz największe karty graficzne o długości nawet do 428 mm. Obudowę wyposażono w 8 wewnętrznych zatok 2.5" i aż 11 wewnętrznych zatok 3.5". Przewidziano też miejsce na 7 kart rozszerzeń.

Schludne rozłożenie okablowania wewnątrz H440 jest szczególnie łatwe - producent przewidział na kable nawet 80% więcej miejsca niż konkurencyjne rozwiązania typu mid tower. Bezdrzwiczkowy, bezzatokowy przedni panel oraz górna pokrywa wykonane są w całości ze stali. Ściany boczne wyłożono materiałem wygłuszającym o grubości 5 mm.

Za sprawną cyrkulację powietrza odpowiada zestaw 4 fabrycznie zainstalowanych wentylatorów NZXT FN v2, z których trzy 120-milimetrowe umieszczono z przodu, a jeden 140-milimetrowy z tyłu obudowy. Użytkownik może też zmieścić w H440 pełnowymiarowe chłodzenie wodne oparte na chłodnicach o rozmiarze 240, 280 a nawet 360 mm. Na wyposażeniu znalazły się filtry przeciwkurzowe zabezpieczające przedni i dolny wlot powietrza. Praktycznym dodatkiem jest zainstalowany w obudowie koncentrator dla wentylatorów, umożliwiający podłączenie aż do 8 sztuk.

Wnętrze obudowy obejrzeć można przez przeszklony panel boczny. Niebieska tacka płyty głównej oraz elegancka, podświetlana osłona zasilacza to nawiązania do oficjalnych barw Team EnVyUs. Małym, pomocnym dodatkiem jest też podświetlenie tylnego panelu złącz płyty głównej, ułatwiającego podłączanie akcesoriów w ciemnym pomieszczeniu.

Zestaw złącz w panelu przednim obejmuje dwa gniazda USB 3.0, dwa gniazda USB 2.0, gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe oraz włącznik. Wymiary obudowy NZXT H440 EnVyUs to 220 (S) x 513 (W) x 480 (D) mm.

Sugerowana cena detaliczna obudowy NZXT H440 EnVyUs wynosi 669 PLN brutto.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto