A A A

Obudowy Parvum Systems wchodzą do Polski

5 marca 2014, 14:30
Parvum Systems to mała prywatna firma, założona przez dwóch maniaków moddingu z Anglii, którzy dzięki pomysłowości i wytrwałości zdołali stworzyć własną serię oryginalnych obudów.
Obudowy Parvum Systems wchodzą do Polski

Obudowy Parvum Systems S2.0 są zbudowane w całości ze specjalnej pleksy, która jest bardziej odporna na zarysowania niż standardowy akryl, przez co obudowa wygląda jak nowa nawet po paru latach użytkowania. Dodatkowo pleksa jest UV aktywna, więc świeci się pod katodami ultrafioletowymi, dzięki czemu komputer po ciemku wygląda na naszym biurku jak żywcem wyjęty z filmu Science Fiction.

Mimo niewielkich rozmiarów, w środku obudów znajdziemy miejsce na najnowsze płyty główne microATX oraz Mini-ITX, standardowy zasilacz ATX, dwie chłodnice o wielkości 240mm oraz maksymalnie sześć twardych dysków. Maksymalna długość miejsca na karty graficzne wynosi 400mm, więc bez większych problemów możemy zmontować w Parvum Systems S2.0 prawdziwego gamingowego potwora.

Dwanaście różnych modeli kolorystycznych będzie dostępnych do kupienia w Polsce w najbliższych dniach we wszystkich sklepach współpracujących z wyłącznym dystrybutorem tej marki na Europę, firmą Caseking.

Sugerowana cena detaliczna: 777zł brutto.


 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto