A A A

Od koloru do wyboru - BitFenix NEOS

19 maja 2014, 14:00
Producent BitFenix zaprezentował obudowę NEOS dostępną w aż 12 kolorach.
Od koloru do wyboru - BitFenix NEOS

Dzięki temu każdy może dopasować kolory do własnego gustu. Zresztą na samym wyborze kolorystyki się nie kończy. Obudowa NEOS jest dodatkowo dostępna także w wersji wyposażonej w okno.

Ponadto z jej przodu znajduje się miejsce na zamontowanie dwóch podświetlanych wentylatorów, które szczególnie wieczorem potrafią stworzyć ładny efekt optyczny. Sama obudowa komputerowa BitFenix NEOS obsługuje wszystkie najnowsze płyty główne typu ATX, microATX oraz Mini-ITX, a maksymalna wysokość chłodzenia na procesor wynosi 160mm. Na dole znajduje się miejsce na zainstalowanie mocnego zasilacza ATX. Z przodu natomiast widnieją trzy sloty na pojemne dyski HDD oraz trzy zatoki na szybkie dyski typu SSD. Producent wszystkie wloty powietrza oraz gniazdo na zasilacz zaopatrzył w wyjmowane filtry przeciwkurzowe.

Model BitFenix NEOS będzie dostępny w Polsce na początku czerwca, a sugerowana cena detaliczna wynosi 149zł brutto.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto