A A A

Odblaskowe słuchawki od firmy Maxell

30 listopada 2016, 12:00
Firma Maxell zaprezentowała dokanałowe słuchawki Bright Sound, które zapewniają widoczność po zmroku.
Odblaskowe słuchawki od firmy Maxell

Zalety odblaskowych słuchawek od Maxella docenić powinni nie tylko biegacze, którym w sezonie zimowym trudno znaleźć czas na trening przed zachodem (lub po wschodzie) słońca. Produkt Maxell'a to również ciekawy wybór dla wszystkich spacerujących po zmroku - dzięki zastosowanej technologii ich widoczność, a zarazem bezpieczeństwo szczególnie w pobliżu ruchliwych ulic rośnie.

Słuchawki Maxell'a charakteryzują się 10mm głośnikami. Producent zastosował przetworniki z pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz. Czysty dźwięk zapewnia impedancja utrzymująca się na poziomie 16 omów.

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa z plastikowo-gumowym wykończeniem słuchawki zostały wyposażone w oryginalny, płaski, nieplączący się kabel z wbudowanym mikrofonem umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych.

Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym, niebieskim i różowym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto