A A A

Odświeżone Grono.net

18 marca 2009, 12:26
Gruntowną przebudowę przeszedł jeden z pierwszych polskich portali społecznościowych Grono.net skupiający rozbudowane sieci przyjaciół i znajomych. Witryna ma nową szatę graficzną i kilka nowych funkcji.
Odświeżone Grono.net

Grono.net powstało w lutym 2004 roku. Przez wiele lat serwis był zamkniętą społecznością, co oznacza, że proces założenia nowego konta był możliwy jedynie po otrzymaniu specjalnego zaproszenia od osoby zarejestrowanej. Obecnie każdy może dołączyć do grona zarejestrowanych.

Nowa wersja serwisu społecznościowego to przede wszystkim odświeżona oprawa graficzna. Projektanci zadbali o lepsze wypromowanie wielu funkcji, które zostały zapomniane przez internautów. Oprócz fioletowych barw, nowością jest również ustalenie okolicy, w której mieszkamy. Dzięki niej funkcji będziemy mogli poznawać sąsiadów o podobnych zainteresowaniach, umawiać się na imprezy i rekomendować sobie różne artykuły i wydarzenia.

Źródło: Grono.net


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościSamsung planuje nowy tablet
23 stycznia 2019
Koreańska marka wciąż wierzy w tablety. Z tego powodu przygotowuje się do prezentacji nowego modelu z Androidem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto