A A A

Odświeżony POP

4 września 2007, 13:35
Odświeżony POP

Orange odświeża wizerunek usługi POP, wprowadzając nową ofertę skierowaną głównie do ludzi młodych. Charakteryzuje ją atrakcyjna cena za połączenia do wszystkich sieci (oprócz PLAY) – 65 gr za minutę oraz 20 gr za SMS i MMS. Oprócz nowych stawek operator wprowadził także kilka ofert promocyjnych. Między innymi bonusy do starterów – „13 złotych za 5 złotych" oraz "20 proc. extra przy doładowaniach".

Inne cechy nowej oferty to:

– 5 gr za minutę i SMS-y w cenie 0,5 gr
– 75 gr za minutę połączenia do sieci Play
– stawki 10 gr za minutę i 3 gr za SMS do trzech wybranych numerów w Orange
– MMS-y w cenie SMS-ów
– sekundowe naliczanie
– dobre telefony w korzystnej cenie

Nowa oferta jest dostępna od 3 września, dla dotychczasowych oraz nowych klientów POP. Aby skorzystać z nowych taryf, należy przesłać SMS o o treści „OPOP" na numer 1112 lub kupić starter POP.

Orange uruchomił też ratalną sprzedaż telefonów, kart modemowych i akcesoriów, które w wolnej sprzedaży kosztują ponad 99 zł. Raty są rozłożone na 10 lub 20 miesięcy. Orange nie pobiera odsetek ani prowizji, i pozwala wpłacić pierwszą ratę po miesiącu. Oferta jest przeznaczona dla obecnych i nowych klientów, i łączy się z podpisaniem umowy na świadczenie usług przez Orange.

Źródło: Orange


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto