A A A

Odświeżony serwis sportowy WP

9 kwietnia 2009, 18:27
Wirtualna Polska uruchomiła nową wersję serwisu Sport, który został zbliżony wyglądem do pozostałych witryn portalu kierowanych do męskiej części internautów. Odświeżono nie tylko wygląd strony, ale również ulepszono nawigację i zoptymalizowano dostęp do wiadomości sportowych.
Odświeżony serwis sportowy WP

Do głównych zmian należy zaliczyć nowy pasek menu, który został podzielony na najpopularniejsze sporty, takie jak piłka nożna, siatkówka, żużel, koszykówka, piłka ręczna czy skoki. Wprowadzono również nową zakładkę "Sport na luzie", gdzie prezentowane będą treści o charakterze rozrywkowym. Miłośnicy wszelkich dyscyplin znajdą tu coś dla siebie, a nowa nawigacja na stronie ułatwi dostęp do interesujących nas treści.

Odświeżony serwis sportowy WP

Na łamach serwisu Sport.wp.pl nie zabraknie najświeższych wiadomości, ekskluzywnych wywiadów, wyników rozgrywek oraz artykułów o zawodnikach, trenerach i dyscyplinach sportowych. Nowy Sport został wzbogacony o chmurę tagów oraz treści z ściśle tematycznych witryn WP, takich jak formula1.wp.pl i ekstraklasa.wp.pl.

Źródło: WP


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto