A A A

Odtwarzacz Blu-ray Cambridge Audio 651BD

26 września 2011, 12:10
Odtwarzacz Blu-ray Cambridge Audio 651BD

Firma Cambridge zaprezentowała prosty w obsłudze odtwarzacz charakteryzujący się bardzo szybkim ładowaniem zawartości płyt oraz możliwością odtwarzania dysków Blu-ray 3D i najnowszych formatów surround.

Odtwarzacz został wyposażony w dwa wyjścia HDMI co pozwala wysłać sygnał wideo 3D do dwóch różnych wyświetlaczy jednocześnie (np. telewizor plazmowy i projektor) – obydwa są kompatybilne z HDMI 1.4 3DTV oraz Deep Colour. Główne wyjście HDMI obsługiwane jest przez procesor wideo Marvell QDEO, zamieniający wszystkie sygnały na postać Full HD (1080p), charakteryzujący się filtrem redukującym szumy obrazu.

Cambridge Audio 651BD wyposażono we wszystkie najnowsze dekodery audio, w tym Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Dla szczególnie wymagających kinomaniaków i melomanów dostępny jest wybór pomiędzy wysłaniem dźwięku przez HDMI w formie bitstream, a więc bez dekodowania lub w zdekodowanej formie jako LPCM. W tym pierwszym przypadku można sygnał zdekodować w amplitunerze AV, a w drugim podłączyć 651 do amplitunera bez najnowszych dekoderów i wciąż cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem.

Odtwarzacz jest gotowy do podłączenia do internetu przez port Ethernet; obsługuje BD Profile 2.0 (BD-Live i BonusView). Cena detaliczna urządzenia wynosi 3290,00 zł.

Dane techniczne:

Typy odtwarzanych płyt: Blu-ray (BD) w tym BD-3D/DVD/DVD-A/AVCHD/SACD/CD/HDCD/Kodak Picture CD/CD-R/RW/DVD+-R/RW/DVD+-R DL/BD-R/RE.

Wyjścia wideo: 2 x HDMI 1.4a, komponent wideo, kompozyt wideo

Wyjścia audio: Wielokanałowe, analogowe 7.1 RCA; cyfrowe - koaksjalne S/PDIF i optyczne Toslink

Przetwornik D/A: Cirrus Logic CS4382A, 8 kanałowy DAC

Dekoder wideo: Mediatek MTK8530

Skaler wideo: Marvell DE2750 QDEO Video Scaler (na podstawowym wyjściu)

Pamięć wewnętrzna: 1GB

Zewnętrzne nośniki pamięci: 2 x USB 2.0, 1 x eSATA

Ethernet: 100BASE-T

Zasilacz: Uniwersalny, impulsowy 100-240V AC

Max. pobór mocy: 35 W

Pobór mocy standby: <0,5 W

Wymiary (H x W x D): 85 x 430 x 312 mm (z nóżkami)

Waga: 5,0 kg


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto