A A A

Odtwarzacz iriver z nagrywaniem radia

9 stycznia 2009, 18:14
Pod koniec stycznia do polskich sklepów trafi kolejny model odtwarzacza iriver E50. Urządzenie wyróżnia aluminiowa obudowa oraz bateria pozwalająca na odtwarzanie muzyki nawet do 52 godzin.
Odtwarzacz iriver z nagrywaniem radia

iriver E50 to odtwarzacz MP4 obsługujący popularne formaty plików muzycznych, takie jak MP3, WMA, WAV, APE, FLAC, wideo w formacie SMV oraz zdjęcia JPG, BMP, GIF. Nie zabrakło w nim także tunera radiowego z możliwością nagrywania oraz dyktafonu. Jakość brzmienia można poprawić nie tylko standardowym equalizerem, ale także systemem wspomagania dźwięku SRS WOW HD.

Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą 6 przycisków ukrytych pod aluminiowym panelem. Zawartość pamięci można przeglądać na 1,8-calowym ekranie o rozdzielczości 170x220 pikseli i w palecie 262 tysięcy kolorów.

Według producenta dobrą stroną odtwarzacza jest jego czas pracy – jednokrotne ładowanie wewnętrznego akumulatora wystarcza nawet na 52 godziny odtwarzania muzyki. Ponadto urządzenie charakteryzuje niewielka waga oraz wymiary – jego grubość wynosi zaledwie 7 milimetrów.

iRiver E50

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach pojemności: 2 GB oraz 4 GB. Sugerowane ceny detaliczne w Polsce wyniosą odpowiednio 249 złotych za wersję 2 GB i 279 złotych za wersję 4 GB. Odtwarzacz będzie objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną w kraju.

Źródło: Informacja prasowa


Paweł Małkowski
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności




Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto