A A A

Odtwarzacz multimedialny Popcorn A-500 Pro

6 września 2016, 12:00
Firma CloudMedia zakończyła gromadzenie funduszy na realizację nowego projektu - odtwarzacza multimedialnego oznaczonego symbolem A-500 PRO. Popcorn Hour A-500 PRO wyróżnia zastosowanie nowoczesnego układu SMP8758 firmy Sigma Designs, dopieszczony tor audio i wyjścia XLR.
Odtwarzacz multimedialny Popcorn A-500 Pro

Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Linux i aplikację Movie Jukebox. Oprogramowanie urządzenia umożliwia odtwarzanie plików multimedialnych w większości popularnych formatach: MKV, M4V, VOB TS, MP4, HEVC, w tym także obrazu 3D, obrazu w rozdzielczości 4K. Dźwięk odtwarzany jest we wszystkich obecnie używanych formatach: Dolby True HD i DTS-HD Master Audio. Urządzenie może być sterowane za pomocą pilota zdalnego sterowania lub za pośrednictwem aplikacji na systemy Android i iOS. W obudowie jest miejsce na dysk HDD/SSD 2,5".

Urządzenie jest bogato wyposażone w wejścia i wyjścia: 1 x RJ45 (Ethernet), 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 typu A, SD, odbiornik IrDa, cyfrowe wyjście RCA, analogowe wyjście na gniazdach RCA i XLR, wyjście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm.

Strona wideo obsługiwana jest przez wyjścia HDMI oraz Component Video (3 x RCA).

Cena detaliczna 3099 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto