A A A

Odtwarzacze płyt Blu-ray/DVD od Philipsa

6 września 2012, 09:03
Odtwarzacze płyt Blu-ray/DVD od Philipsa

Philips zaprezentował nowe odtwarzacze Blu-ray - BDP5500 oraz BDP7700. Urządzenia oprócz samego odtwarzania filmów pozwalają także na przeglądanie stron internetowych, prowadzenie rozmów na Skype oraz synchronizacje z komputerem lub smartfonem.

Jedną z głównych zalet nowych odtwarzaczy jest zastosowanie technologii Smart TV Plus. Umożliwia ona korzystanie z serwisów i multimediów internetowych w telewizorze. Oferuje rozmaite funkcje, takie jak Net TV, SimplyShare czy MyRemote. Net TV zapewnia szeroki zakres informacji internetowych, a także dostęp do usług, takich jak wideo na życzenie (VOD). Funkcja SimplyShare umożliwia oglądanie zdjęć i filmów oraz słuchanie muzyki zapisanej w komputerze bez konieczności wstawania z kanapy. Z kolei dzięki aplikacji Philips MyRemote można sterować zestawem kina domowego za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Nie zabrakło także możliwości rozmowy przez Skype’a.

Dodatkowe zalety odtwarzaczy BDP5500 oraz BDP7700 to możliwość odtwarzania płyt Blu-ray 3D wraz z konwersją, a także system Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniający 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD. Urządzenia obsługują także Format DivX Plus HD - najnowszą technologię DivX umożliwiająca oglądanie obrazów i filmów w wysokiej rozdzielczości z Internetu bezpośrednio w telewizorze firmy Philips lub na komputerze.

Sugerowana cena detaliczna prezentowanych produktów wynosi:

• Blu-ray/DVD Smart TV Plus BDP5500 ¬– 649PLN brutto

• Blu-ray/DVD CinemaPerfect HD BDP7700 – 849PLN brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto