A A A

Oferty praktyk dla studnetów w serwisie infoPraca.pl

20 maja 2009, 11:35
"Wporzo kariera" to skierowana do studentów akcja portalu infoPraca.pl, w ramach której żacy, którzy podczas przerwy wakacyjnej chcą (lub muszą z powodu regulaminu studiów) poświęcić czas na rozwój zawodowy, znajdą oferty praktyk oraz stażu.
Oferty praktyk dla studnetów w serwisie infoPraca.pl

Na razie na podstronie akcji dostępne są oferty dużych korporacji: Martins Dystrybucja, Grupa Telekomunikacja Polska, Ceramika Paradyż i Kimberly-Clark. Mimo to ofertę należy uznać za skromną i miejmy nadzieję, że będzie poszerzana.

Zaprezentowane ogłoszenia oferują prace m.in. w zarządzaniu i marketingu, sprzedaży, informatyce, finansach dla m.in. studentów prawa, wydziałów komunikacji – choć oczywiście swoich sił mogą próbować wszyscy studenci.

Oprócz ofert na stronie "Wporzo kariera" znaleźć można rady dotyczące pisania CV, a także opinie studentów i absolwentów na temat rynku pracy.

Źródło: Informacja prasowa


Maciej Płochocki PCF
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto