A A A

Office 2010 w dwóch wersjach

15 kwietnia 2009, 12:17
W związku z rosnącą popularnością systemów 64-bitowych i ilością pamięci, w jakie wyposażane są komputery, Microsoft potwierdził, że następna generacja pakietu biurowego Office (nazwa kodowa Office 14) zostanie udostępniona w dwóch wersjach: 32- i 64-bitowej.
Office 2010 w dwóch wersjach

Office 14, który ma się znaleźć na sklepowych półkach już w przyszłym roku (stąd proponowana nazwa 2010), jest pierwszą z desktopowych aplikacji z logo Microsoftu, które będą wykorzystywać 64-bitową architekturę procesorów.

Najnowszy pakiet biurowy oprócz znanej do tej pory wersji będzie dostarczany także za pośrednictwem przeglądarki jako webaplikacja. Co ciekawe, będzie można z niej korzystać nie tylko przez Internet Explorer, bowiem nowy Office będzie wspierał także przeglądarki Mozilla Firefox i Apple Safari, co oznacza, że będzie go można uruchamiać na iPhonie czy w dowolnej dystrybucji Linuksa.

Źródło: cnet


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto