A A A

Oficjalna premiera Samsunga Galaxy S7 i S7 edge

11 marca 2016, 14:30
Samsung Galaxy S7 i S7 edge trafiają dziś do sprzedaży. Na ile południowokoreański gigant wycenił nowe urządzenia i co tak naprawdę potrafią?
Oficjalna premiera Samsunga Galaxy S7 i S7 edge

W okresie składania zamówień przedsprzedażowych w Europie, który rozpoczął się kilka godzin po ogłoszeniu wprowadzenia tych modeli na rynek 21 lutego i zakończył 10 marca, sprzedaż nowych Galaxy S7 i S7 edge była przynajmniej 2,5 razy wyższa niż sprzedaż któregokolwiek innego wcześniejszego urządzenia Galaxy w Europie. W pierwszych dwóch dniach przedsprzedaży główny sprzedawca detaliczny w Wielkiej Brytanii odnotował rekordową liczbę zamówień na Galaxy S7 i S7 edge w przedsprzedaży. Wartość ta jest aż 200% wyższa niż w przypadku ubiegłorocznych zamówień na Galaxy S6 i S6 edge.

Bardzo popularny jest wyjątkowy model Galaxy S7 edge - zamówienia przedsprzedażowe na to urządzenie stanowią do chwili obecnej 65% łącznych zamówień przedsprzedażowych w Europie. Przełomowy interfejs edge UX, po raz pierwszy zastosowany w zeszłorocznym modelu Galaxy S6 edge, oferuje wygodne skróty do kontaktów, aplikacji i często używanych ustawień aparatu fotograficznego, takich jak tryb selfie i tryb zdjęć panoramicznych.

Użytkownicy z Europy, którzy składali zamówienia w ramach przedsprzedaży za pośrednictwem sklepu on-line Samsung oraz wybranych operatorów i partnerów detalicznych, otrzymają dodatkowo gratisowy zestaw Samsung Gear VR. W związku z rekordowymi wynikami przedsprzedaży S7 zapotrzebowanie na zestaw Gear VR na niektórych rynkach europejskich przewyższa obecnie podaż.

Ceny:

Samsung Galaxy S7: Model 32 GB za około 3199 zł

Samsung Galaxy S7 edge: Model 32 GB za około 3599 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto