A A A

Okulary dla graczy - SteelSeries Desmo

14 października 2011, 12:38
Okulary dla graczy - SteelSeries Desmo

Firmy SteelSeries oraz GUNNAR Optiks wprowadzają na rynek nowe okulary stworzone z myślą o graczach - SteelSeries Desmo.

Zastosowano w nich opatentowaną technologię soczewkową GUNNAR’s i-AMP, zapewniającą lepsze widzenie, niwelującą zmęczenie oczu oraz poprawiającą komfort rozgrywki podczas długich sesji przed monitorem lub telewizorem.

Aby zminimalizować możliwość rozpraszania gracza, soczewki osadzono w oprawkach pozbawionych klasycznych ramek - dzięki temu pole widzenia nie zostaje w żaden sposób ograniczone, a użytkownik może skupić się na tym, co jest wyświetlane na ekranie. Komfort użytkowania zapewniają również regulowane "noski" oraz elastyczne, ażurowe zauszniki (które zaprojektowano tak, by pasowały do słuchawek nausznych często wykorzystywanych przez graczy).

 

"Nasza współpraca marketingowa z GUNNAR Optiks trwa już od ponad dwóch lat - w tym czasie uczestniczyliśmy wspólnie w wielu wydarzeniach e-sportowych, a także wprowadziliśmy na rynek zaprojektowane wspólnie okulary SteelSeries Scope. Gdy zaczęliśmy pracować nad nowym projektem, chcieliśmy by optymalne dla graczy były nie tylko waga i ergonomia - chodziło o to, żeby kształt soczewek, ułożenie zauszników i ogólna konstrukcja były idealnie dobrane, aby okulary faktycznie przynosiły graczom konkretne korzyści podczas rozgrywki. Wydaje mi się, że wszystkie te cele udało nam się zrealizować -z niecierpliwością czekam na reakcję graczy na Desmo" - komentuje Bruce Hawver, szef SteelSeries.

"SteelSeries to wspaniały partner - sprawili, że podczas prac nad Desmo weszliśmy na zupełnie nowy poziom jakości. Z dumą wprowadzamy nowy model do naszej kolekcji okularów Advanced Gaming Eyewear Collection. To z pewnością będzie wielki rynkowy sukces" - dodaje Rob Aarnes, prezes GUNNAR.

Zastosowane w okularach soczewki dobrano tak, by maksymalnie wpływały na jakość widzenia - technologia i-AMP sprawia, że efekt jest widoczny natychmiast po założeniu okularów. Do podstawowych zalet szkieł GUNNAR należą:

- starannie dobrane zabarwienie szkieł, dzięki któremu okulary zapewniają maksymalny kontrast i ostrość widzenia,

- przemyślany kształt soczewek - ich odpowiednie wygięcie ogranicza wysychanie powierzchni oka i redukuje zmęczenie,

- zastosowanie najwyższej jakości materiałów o idealnej przejrzystości,

- powłoka antyrefleksyjna, ograniczająca odbłyski i inne rozpraszające zakłócenia widzenia,

- możliwość zastosowania szkieł korekcyjnych (dzięki współpracy z firmą Carl Zeiss Vision).

Okulary SteelSeries Desmo to idealny produkt dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy właśnie biorą udział w turnieju o najwyższą stawkę, grają godzinami w gry MMO czy po prostu od czasu do czasu uruchamiają ulubioną grę w przerwie w pracy.

Są one dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - Desmo Onyx oraz Desmo Snow (edycja limitowana).

Cenę okularów ustalono na 99,99 euro - są one już dostępne na stronach SteelSeries oraz GUNNAR. Model Desmo Snow (edycja limitowana) również kosztuje 99,99 euro, ale dostępny jest wyłącznie na SteelSeries.com.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto