A A A

OnLive rusza w czerwcu. Będzie rewolucja?

12 marca 2010, 07:44
OnLive rusza w czerwcu. Będzie rewolucja?

Za kilka miesięcy na rynku konsol może zrobić się naprawdę gorąco. Sony, Nintendo i Microsoft nie mogą spać spokojnie, gdyż w czerwcu do gry wkroczy platforma OnLive.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że premiera OnLive zaplanowana jest na 17 czerwca br. Twórcy platformy podkreślają, że ich produkt to przede wszystkim oprogramowanie. Warto dodać, że prace nad OnLive trwały od ośmiu lat.

Platforma OnLive to gry na żądanie, a do zabawy wystarczy zaledwie okno przeglądarki (PC i Mac). Granie możliwe będzie praktycznie na każdym komputerze, także tych najprostszych. Wszystkie obciążenia wynikające z wymagań bierze na siebie usługodawca, a cała tajemnica tkwi w potężnych serwerowniach, które mają być sercem całego przedsięwzięcia. Jedyne w co musi wyposażyć się użytkownik, to szybkie łącze internetowe.

Miesięczny abonament ma wynosić 15 dolarów, a w zamian użytkownik dostanie pełny dostęp do katalogu OnLive i możliwość nielimitowanego czasu grania.

Czy OnLive znajdzie swoich odbiorców na rynku gier, czy może okaże się wielką klapą? Czas pokaże.Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto