A A A

OneNote debiutuje dla systemu MacOS

18 marca 2014, 11:30
OneNote, aplikacja Microsoft do tworzenia i organizowania notatek, jest po raz pierwszy dostępna dla urządzeń z systemem Mac OS.
OneNote debiutuje dla systemu MacOS

Dzięki niej użytkownicy systemu Apple mogą gromadzić notatki, inspiracje, czy listy zadań w OneNote, bez względu na to gdzie się aktualnie znajdują. Aplikacja umożliwia m.in. dołączanie do notatek screenshotów, zdjęć, plików audio i video, pozwala także na skanowanie dokumentów, pisanie odręczne oraz optyczne rozpoznawanie znaków (OCR).

Dzięki OneNote dla Mac OS, użytkownicy mogą synchronizować swoje notesy oraz dzielić się z nimi z innymi użytkownikami, pracującymi na urządzeniach PC, Mac oraz na ich mobilnych odpowiednikach, w tym smartfonach i tabletach z systemami Windows/Windows Phone, iOS i Android. Ponadto Microsoft udostępnia teraz API w chmurze, które umożliwi partnerom tworzenie aplikacji powiązanych z usługą OneNote.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto