A A A

OontZ XL - minikolumna firmy Cambridge SoundWorks

13 lutego 2014, 12:30
OontZ XL to kolejna, bezprzewodowa propozycja amerykańskiej firmy Cambridge SoundWorks, przeznaczona dla polskich słuchaczy.
OontZ XL - minikolumna firmy Cambridge SoundWorks

OontZ XL, tak jak mniejszy poprzednik OontZ Extra Bass, oferuje moc, zapewniającą donośne, wyraźne brzmienie w małych i dużych pomieszczeniach. Produkt można z powodzeniem wykorzystać między innymi podczas domowych imprez lub jako wsparcie dla multimediów znajdujących się w domowym salonie. Dzięki bezprzewodowości (Bluetooth) oraz głębokim basom, OontZ XL szczególnie zadowoli zwolenników hip hopu i techno. Dwa ultralekkie przetworniki, poza świetnie brzmiącymi niskimi tonami, pozwalają wydobyć również wyrazisty środek i szczegółową górę odtwarzanego pasma. Konstruktorzy dużo uwagi poświęcili budowie OontZ XL - jest odpowiednio sztywna, przez co zapobiega rezonansom. Z kolei delikatne zaokrąglenia frontowej części oraz tylna półkolista konstrukcja zmniejszają dyfrakcję dźwięku.

OontZ XL stanowi cenne uzupełnienie urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych i bardzo dobrze sprawdza się w roli zestawu głośnomówiącego. Mobilni użytkownicy docenią dziesięciogodzinny czas pracy po jednokrotnym naładowaniu baterii. Dodatkowo OontZ XL posiada wejście pomocnicze (AUX), które pozwala podłączyć do minikolumny wszystkie urządzenia nie mające modułu Bluetooth.

Cena głośnika wynosi 399 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto