A A A

OpenOffice 2.4 w polskiej wersji już do pobrania

27 marca 2008, 14:18
OpenOffice 2.4 w polskiej wersji już do pobrania

Zespół OpenZone.pl jako pierwszy udostępnił do pobrania polską wersję 2.4 pakietu OpenOfficeT7 przygotowywanego na podstawie źródeł OpenOffice.org. Poniżej prezentujemy zmiany i odnośnik do pliku.

Nowe funkcje w wersji 2.4:

  • W programie Writer na pasku stanu dodano nowe pole stanu informujące o języku akapitu, w którym znajduje się kursor oraz pozwalającego na łatwą jego zmianę.
  • Wprowadzono również opcję pozwalającą drukować tekst o atrybucie „ukryty”.
  • Wzbogacono filtr eksportu do PDF o opcję dodawania łącz względnych, co pozwala na eksport np. zakładek programu Writer, nazw slajdów z programu Impress, nazw arkuszy Calc jako zakładek pliku PDF.
  • Dodano także możliwość eksportu do PDF/A, który jest międzynarodowym standardem zgodnym z ISO 19005-1:2005.

Do pakietu OpenOfficeT7 oferowanego przez OpenZone dołączono wiele nowych wzorów i szablonów dokumentów. Pakiet jest dostępny pod adresem OpenZone.

Źródło: OpenZone.plTagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto