A A A

Opera 51 na Androida z darmowym VPN

22 marca 2019, 11:50
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Opera 51 na Androida z darmowym VPN

Wirtualna, prywatna sieć była do tej pory dostępna w poprzednich wersjach Opery. Po nieobecności oraz przejęciu aplikacji przez chińskiego producenta, opcja ta powróciła do programu. VPN wbudowany w Operę korzysta z 256-bitowego szyfrowania, jednak nie można wybrać w nim lokalizacji docelowej dla połączenia.

Opera zapewnia, iż mimo przejęcia przez chińską spółkę, użytkownicy nie mają się czego obawiać w kwestii bezpieczeństwa.

Aktualizacja aplikacji przebiega etapami.

 


PC Format
Tagi: Android, opera
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Efektowna obudowa na pilota
17 czerwca 2019
Wydajne podzespoły wymagają porządnej oprawy. Genesis Irid 400 RGB to nowy model obudowy, który może przypaść do gustu miłośnikom...


Monitor graficzny BenQ PD2720U
17 czerwca 2019
BenQ wprowadza na polski rynek nowy monitor graficzny z serii Pro Designer – model PD2720U. Zaprojektowano go z myślą o pracy kreatywnej czyli...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto