A A A

Opera płaci za surfowanie

22 października 2020, 12:20
Autorzy norweskiej przeglądarki WWW szukają osób chcących szybko zarobić 8 tysięcy euro.
Opera płaci za surfowanie

Dwa tygodnie płatnego surfingu

Opera rozpoczyna rekrutację na stanowisko „surfera internetu". Osoba, która otrzyma ttę posadę, zarobi 8 tysięcy euro (około 36 tysięcy złotych) za 14 dni pracy.

 

Wystarczy film

„Surferem internetu" może zostać osoba pełnoletnia, mieszkająca w dowolnym miejscu. Osoby zainteresowane pracą zostaną poproszone o przesłanie krótkiego (trwającego od 15 do 60 sekund) materiału wideo w języku angielskim, w którym o najbardziej znaczącym momencie związanym z przeglądaniem sieci.

Kandydaci mogą opowiedzieć o wszystkim, począwszy od zabawnego incydentu po przerażenie wynikające z przeglądania internetu.

Do obowiązków „surfera internetu" w trakcie dwutygodniowej pracy będzie należało przeglądanie różnych stron w sieci oraz wykonywanie zadań zleconych przez zespół mediów społecznościowych Opery i użytkowników przeglądarki.

– Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba z Opery.

Fot. Opera


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Twitter proponuje ugodę
21 września 2021
Portal jest skłonny zapłacić wprowadzonym w błąd inwestorom ponad 800 milionów dolarów.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto