A A A

Origami - nowy gracz na rynku akcesoriów GSM

21 marca 2016, 07:10
Na polskim rynku pojawiła się nowa marka Origami, pod której logo zaprezentowano akcesoria GSM- kable microUSB (1m, 2m, 3m), mini jack oraz dedykowane ładowarki sieciowe i samochodowe.
Origami - nowy gracz na rynku akcesoriów GSM

Nowe kable charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami w tej kategorii cenowej. Wtyczki kabli zbudowano z odpornej na ścieranie i utlenianie miedzi, którą dla dodatkowej ochrony pokryto niklem - bardzo trwałym metalem, doskonale chroniącym przed korozją. Same wtyczki, w przeciwieństwie do większości kabli na rynku, osadzono w metalowej obudowie, dzięki czemu znacząco poprawiono żywotność połączenia na styku kabel-wtyczka.

Aby zapobiec zewnętrznym zakłóceniom przesyłanego sygnału skrętka kabli jest podwójnie ekranowana teflonową folią. Jest to szczególnie ważne w przypadku kabli typu mini jack, używanych do słuchania muzyki. Wszystkie kable chronione są wysokiej jakości zewnętrznym materiałem izolacyjnym - elastomerem plastycznym, bardzo rzadko spotykanym w tym segmencie cenowym. Kable microUSB są grube, ale zarazem miękkie, wykonane są z doskonałej jakości metalu o niskiej oporności, który zapewnia nawet o 20% szybsze ładowanie i transmisję danych o prędkości aż do 420 Mb/s. Kable są odporne na zginanie, potencjalne rozwarstwienia oraz nadmierne nagrzewanie.

Warto podkreślić, że kable microUSB mają aż do trzech metrów długości. Docenią to przede wszystkim konsolowi gracze, dla których każdy dodatkowy centymetr jest na wagę złota, bo znacząco zwiększa komfort rozgrywki. Producent zadbał również o nowoczesny design i szeroką paletę kolorystyczną kabli (aż pięć stylowych kolorów), co z pewnością przypadnie do gustu kobietom.

Ceny detaliczne (brutto)

- Origami microUSB 20cm - 19,99 zł

- Origami microUSB 1m - 24,99 zł

- Origami microUSB 2m - 29,99 zł

- Origami microUSB 3m - 34,99 zł

- Origami microUSB Type C 1m - 34,99 zł

- Origami microUSB Type C 2m -  39,99 zł

- Origami Audio 3,5mm - 19,99 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności




Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto