A A A

Orkiestra Symfoniczna YouTube - dołącz do niej

3 grudnia 2008, 10:38
YouTube poszukuje uzdolnionych muzyków, amatorów i profesjonalistów z całego świata, do innowacyjnego projektu pierwszej, internetowej Orkiestry Symfonicznej YouTube.
Orkiestra Symfoniczna YouTube - dołącz do niej

Warunkiem dołączenia do orkiestry jest nadesłanie filmu wideo z wykonaniem utworu "The Internet Symphony", napisanego specjalnie na tę okazję przez chińskiego kompozytora Tan Duna, odpowiedzialnego między innymi za muzykę do filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok". Nieważne, na czym grasz, w konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 14 lat. Zgłoszenia można wysyłać do 28 stycznia 2009 roku. Jury wybierze najlepszych wykonawców, którzy wystąpią na oficjalnym koncercie w nowojorskiej Carnegie Hall, w kwietniu 2009. Organizatorzy pokrywają koszty podróży i noclegów.

Specjalny kanał Orkiestry Symfonicznej YouTube dostępny jest pod adresem http://pl.youtube.com/symphonypol.

Źródło: YouTube


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto