A A A

Orły wśród myszy komputerowych

24 lipca 2012, 13:45
Orły wśród myszy komputerowych

Wygodna myszka to jeden z elementów, na które użytkownicy zwracają szczególną uwagę. To przecież ona spoczywa w ręce niemal przez cały czas korzystania z komputera, a tym samym w znacznej mierze wpływa na komfort pracy. Jej szybkość i dokładność to znowu parametry szczególnie ważne dla graczy.

Mysz bezprzewodowa Bee2 Pro to następca bardzo dobrze przyjętej przez rynek myszy iBOX Bee Bluetooth. Rozpoznawalny design (charakterystyczne żółte gumowe wykończenia po bokach), ulepszone parametry (m.in. wysoka rozdzielczość sięgająca 1600 dpi) oraz funkcja oszczędzania energii (automatyczne usypianie). Te cechy sprawiają, że produkt staje się godnym uwagi osób ceniących sobie wygodę i wydajność pracy.

Eagle2 Pro Black i Eagle2 Pro Blue stanowią kolejne odsłony docenionych przez użytkowników modeli myszek bezprzewodowych z serii Eagle Pro. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie nadają się do pracy z komputerami przenośnymi. Symetryczny kształt sprawia, że myszy z tej serii to propozycja zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Znikomy pobór energii gwarantuje pracę nawet do kilku miesięcy bez zmiany źródła zasilania.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościOkrągłe urodziny "Woza"
6 sierpnia 2020
Na pożółkłej kartce z kalendarza IT dziś urodziny współtwórcy komputera Apple – Steve'a „Woza” Wozniaka.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto