A A A

Osiem nowych gier w marcu w usłudze Xbox Game Pass

28 lutego 2018, 08:00
Microsoft poinformował o marcowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass.
Osiem nowych gier w marcu w usłudze Xbox Game Pass

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, oraz tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass, kosztujący 29 zł miesięcznie, można kupić na stronie producenta lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego. Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold.

Wraz z marcowym rozszerzeniem katalogu gier, usługa Xbox Game Pass będzie obecnie obejmować również premierowe wydawnictwa własne Microsoft Studio na konsolę Xbox One, na równi z ich datą premiery rynkowej. Oznacza to, że w dniu premiery gry „Sea of Thieves", zaplanowanej na 20 marca tego roku, gracze będą mieć wybór pomiędzy zakupem tytułu na własność w wersji cyfrowej lub pudełkowej, albo uzyskaniem dostępu do gry w ramach atrakcyjnego cenowo abonamentu. Na podobnych zasadach do już zapowiedzianych tytułów ekskluzywnych, w tym „State of Decay 2" i „Crackdown 3", do abonamentu dołączą przyszłe wydawnictwa Microsoft Studios, w tym nowe części serii „Halo", „Forza" i „Gears of War".

W marcu katalog zostanie rozszerzony o 8 nowych gier, wśrod nich:

Sea of Thieves (dostępna od dnia premiery 20 marca 2018)

Rise of the Tomb Raider

Super Lucky's Tale

Resident Evil Revelations 2

Oxenfree

Sonic CD

The Final Station

Dovetail Games Euro Fishing

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto