A A A

Ostatni oszczędza, czyli tegoszukalem.pl

18 listopada 2008, 10:50
Ostatni oszczędza, czyli tegoszukalem.pl
Wczoraj ruszył serwis last minute dla osób poszukujących kursów językowych w okazyjnych cenach. Właścicielem witryny jest spółka MojaNauka.pl Sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej Gadu-Gadu S.A.

– Zazwyczaj szkoły uruchamiają kursy językowe już po zebraniu ok. 70% uczestników. Sprzedaż ostatnich miejsc jest jednak najtrudniejsza – reklama przestaje się opłacać, a kurs właśnie się zaczyna. W tym momencie wkraczamy my – powiedziała PC Formatowi Lidia Waszczuk-Gabrysiak, Product Owner serwisu. Witryna obejmuje zasięgiem całą Polskę, dzięki zaawansowanym kryteriom wyszukiwania można decydować, w jakich dniach tygodnia mają się odbywać kursy i jak liczne mogą być grupy. Docelowo serwis ma oferować szkolenia ze wszystkich zakresów.

Źródło: Gadu-gadu

Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto