A A A

Ostatnia szansa na Windows XP

18 listopada 2008, 10:58
Ostatnia szansa na Windows XP

Do 15 lutego 2009 roku potrwa druga edycja kampanii Microsoftu "Play Fair" promująca idee oryginalności. Hasło przewodnie akcji brzmi: "Postaw na oryginał".

Mimo wielokrotnych zapowiedzi o zakończeniu sprzedaży systemu Windows XP firmie Microsoft trudno pożegnać się z wciąż znacznie popularniejszym niż nowszy Windows Vista systemem. W ramach kampanii "Postaw na oryginał" promującej oryginalne oprogramowanie Microsoft oferuje chętnym system Windows XP w cenie od 329 zł brutto.

Gigant z Redmond przygotował też specjalny konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy, którzy zdecydują się na zakup promocyjnego systemu. Uczestnicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Warunkiem zdobycia szansy na nagrodę jest nie tylko zakup Windows XP w promocyjnej ofercie – nabywca musi jeszcze zalogować się na stronie internetowej www.oryginalnywindows.pl, podać kod promocyjny z pudełka z systemem operacyjnym i udzielić odpowiedzi na pytanie "dlaczego stawiasz na oryginały".

Akcja "Postaw na oryginał" jest ponoć ostatnią szansą na zakup oryginalnego systemu Windows XP.

Wkrótce mają też zostać ogłoszone dokładne informacje dotyczące uruchomionego w ramach akcji programu „playfairPRO", którego celem jest realizowanie oryginalnych, autorskich pomysłów oraz promowanie postawy „fair". O szczegółach poinformujemy.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto