A A A

Otwarte testy BattleForge'a

4 marca 2009, 14:02
Trwają otwarte testy beta nowej gry ze studia Phemonic - BattleForge. Polska jest czwartym krajem pod względem liczby graczy-testerów nowej produkcji.
Otwarte testy BattleForge'a

BattleForge to epicka gra fantasy, z wyjątkowo skonstruowaną rozgrywką wieloosobową (do 16 graczy na mapie) i szeroko rozbudowanymi funkcjami dla społeczności (funkcje czatu, e-maila, wymiany i handlu kartami itd.).

Każdy gracz tworzy swoją niepowtarzalną armię, wykorzystując posiadane karty jednostek, budynków oraz karty specjalne. Wszyscy na początku rozgrywki otrzymują 80 losowych kart o różnej częstotliwości występowania (zwykłe, rzadkie, wyjątkowe i unikatowe). Kolekcję można rozszerzać i ulepszać za pomocą tzw. boosterów (dodatkowe zestawy kart) lub poprzez wymianę i handel z innymi graczami. W ten sposób każdy gracz ma swoją własną, jedyną w swoim rodzaju, talię kart, co gwarantuje niepowtarzalność każdej rozgrywki i wprowadza ważny element strategiczny w doborze kart pod określonych przeciwników.

Drugą warstwą strategiczną gry jest zarządzanie własnymi jednostkami na mapie jak w klasycznych grach typu RTS. Rozgrywka okraszona jest grafiką i animacją wykorzystującą dobrodziejstwa systemu DirectX 10.

Każdy ma możliwość dołączenia do beta testów i zapoznania się z BattleForge. Wystarczy wejść na stronę www.battleforge.com i pobrać wersję beta. Premiera gry przewidziana jest już na 27 marca br.

Źródło: Informacja prasowa


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto