A A A

Ovi Mapy z darmową nawigacją dostępne w Nokia E71 i Nokia E66

7 kwietnia 2010, 10:20
Ovi Mapy z darmową nawigacją dostępne w Nokia E71 i Nokia E66

Nokia udostępniła bezpłatną nawigację pieszą i samochodową dla dwóch popularnych modeli z serii biznesowej. Właściciele  kilkuset tysięcy urządzeń Nokia E71 i Nokia E66 w Polsce już teraz mogą bezpłatnie pobrać aplikację i korzystać z niej przez cały okres użytkowania wymienionych modeli.

Ovi Mapy z darmową nawigacją dostępne w coraz większej ilości modeli

Nokia E71 i Nokia E66 to kolejne modele, których użytkownicy mogą cieszyć się darmową nawigacją samochodową i pieszą. Wśród kompatybilnych urządzeń są także: Nokia N97, Nokia N97 Mini, Nokia N86 8MP, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia 5230, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6730 classic i Nokia X6.

Ovi Map zawiera wszystkie niezbędne funkcje nawigacji samochodowej i pieszej, takie jak wskazówki głosowe na każdym zakręcie w 74 krajach i 46 językach, informacje o ruchu drogowym w ponad 10 krajach, a także szczegółowe mapy ponad 180 państw. Użytkownicy nawigacji mają dostęp do informacji o ograniczeniach prędkości, tzw. czarnych punktach czy groźnych zakrętach. Ponadto mogą sprawdzić aktualne natężenie ruchu oraz lokalizacje kamer mierzących prędkość pojazdów. 

Użytkownicy Ovi Map nie muszą martwić się dodatkowymi opłatami związanymi z korzystaniem z nawigacji. Mogą oni korzystać w pełnej nawigacji głosowej, map i wyszukiwania adresów nawet bez karty SIM i transmisji danych. Nawigacja Ovi Mapy  sprawdza się także za granicą – mapy ponad 180 państw możemy także darmowo nagrać na urządzenie dzięki programowi Nokia Map Loader dostępnemu na www.nokia.pl/mapy. Jeśli nie chcemy by aplikacja korzystała z usług wymagających transmisji danych (takich jak przewodniki Lonely Planet czy informacje o ruchu drogowym) wystarczy wybrać tryb offline w menu aplikacji.

Aplikację można pobrać ze strony www.nokia.pl/mapy


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto