A A A

Ozone Ekho H80 Origen w Polsce

21 października 2016, 10:00
Producent Ozone Gaming oraz profesjonalny gracz Enrique „xPeke” Martinez ciężko pracowali ponad rok rozwijając nowe produkty. Chcieli, aby przyniosły one świeże koncepcje dotyczące ergonomii, komfortu i wydajności.
Ozone Ekho H80 Origen w Polsce

Producent zapewnia, że zespół inżynierów Ozone'a włożył wiele wysiłku w tworzeniu komfortu w prezentowanych słuchawkach. Ekho H80 Origen wyposażony jest w miękkie poduszki, wyściełany pałąk oraz duże nauszniki, aby zapewnić wygodną pracę podczas izolowania użytkownika z otaczającego hałasu.

Słuchawki posiadają chowany i elastyczny mikrofon, który bez problemu dostosowuje się do każdej pozycji. Dodatkowo wyposażono go w wskaźnik LED, który informuje czy mikrofon jest wyłączony/wyłączony.

Ozone Ekho H80 Origen dostępne są już w Polsce, a sugerowana cena detaliczna to 379 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto