A A A

Ozone NEON M10 – mysz dla fanów niskich DPI

10 października 2016, 10:00
Ozone Gaming poszerza swoją ofertę o mysz Ozone NEON M10.
Ozone NEON M10 – mysz dla fanów niskich DPI

NEON M10 posiada sensor optyczny Pixart 3050 o maksymalnej rozdzielczości 2000. Góra gryzonia pokryta jest gumowym tworzywem, które ułatwia uchwyt.

Konstrukcja myszy jest symetryczna, dzięki czemu mogą z niej komfortowo korzystać zarówno osoby praworęczne jak i leworęczne. Została specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną kontrolę w grach.

Urządzenie pozwala na łatwą zmianę rozdzielczości. Można ją modyfikować za pomocą przycisku na 2000, 1600, 1200 lub 800. Każdą taką zmianę sygnalizuje wskaźnik LED o innym kolorze.

Ozone NEON M10 jest już dostępny w polskich sklepach. Sugerowana cena detaliczna to 99 zł brutto. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne - całą czarną lub czarno-czerwoną.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto