A A A

Ozone Neon – nowa myszka dla graczy

13 lutego 2014, 09:00
Neon to nowa myszka marki Ozone Gaming, powstała przy w współpracy z wieloma znanymi graczami z całego świata.
Ozone Neon – nowa myszka dla graczy

Model Ozone Neon ma wbudowany czujnik laserowy o rozdzielczości 6400 DPI, który łapie wszelkie ruchy myszki na różnych tworzywach. Na spodzie, z przodu i z tyłu zamontowano duże ślizgacze, tak aby na materiałowych podkładkach ograniczyć tarcie do minimum. Neon może więc się po nich poruszać bez większego wysiłku z naszej strony, co przy dłuższej pracy czy graniu ma zasadnicze znaczenie dla zmęczenia dłoni. Dodatkowo górna powierzchnia myszki została stworzona od podstaw z opatentowanego materiału, tak aby nawet po wielu godzinach gry ręka nie zsuwała się z myszki .

Sam Ozone Neon ma wbudowane 128 kb pamięci, gdzie można zapisywać pełne profile i własne ustawienia czułości, a nawet makra. Do myszki dołączono zaawansowane oprogramowanie, które było rozwijane przez ostatnie parę lat. Pozwala ono w łatwy sposób tworzyć i zapisywać makra, które mogę przechylić szalę zwycięstwa wielu meczów na naszą korzyść. Dodatkowo w codziennej pracy, gdzie często powtarzamy podobne schematy, makra pozwalają zaoszczędzić dużo czasu i polepszyć efektywność.

Myszka Ozone Gaming Neon będzie dostępna w Polsce pod koniec lutego w cenie 199zł brutto. Znaleźć będzie można ją we wszystkich sklepach współpracujących z wyłącznym dystrybutorem tej marki na Polskę - firmą Caseking.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto