A A A

Ozone przestawia Ekho H80 RGB

18 listopada 2016, 07:50
Nie tak dawno Ozone Gaming zaprezentował nowe słuchawki stworzone z profesjonalną drużyną grającą w LOLa - Origen. Dzisiaj marka przedstawia model Ozone Ekho H80 w wersji RGB.
Ozone przestawia Ekho H80 RGB

Słuchawki Ozone Ekho H80 to przede wszystkim wysokiej jakości materiały i wirtualny dźwięk 7.1, który pozwoli usłyszeć wszelkie efekty w grze. Zostały one stworzone nie tylko dla graczy. Miłośnicy dobrej muzyki i kinomani będą także z pewnością zadowoleni.

Prace nad tym modelem trwały blisko rok czasu. Producent zapewnia wysoki komfort użytkowania. W tym celu umieścił wyściełany gąbką pałąk oraz miękkie i przestronne nauszniki. Materiał ten przypomina memory foam, zatem nawet po wielu godzinach gry gąbki nie będą się robić ściśnięte i niewygodne.

Słuchawki posiadają możliwość wyboru podświetlenia aż spośród 16.8 miliona kolorów. Oznacza to, że możemy je dowolnie dobierać pod kolor np. do reszty swojego sprzętu, ścian w pokoju czy też ubrania w jakim chodzimy danego dnia.

Ekho wyposażono w bardzo dobry mikrofon, który daje się swobodnie wyginać lub schować jeśli nie jest nam on w danym momencie potrzebny. Na końcówce umieszczono również LED, aby można było szybko sprawdzić czy mikrofon w danym momencie jest aktywny czy też nie.

Oprogramowanie słuchawek pozwala ustawić dźwięki pod dane gry, jak i również na zmianę głosu w mikrofonie, np. na głos męski, damski, postaci z kreskówki czy niczym dinozaur. Taka opcja może być nie lada gratką dla miłośników robienia kawałów. Chyba nie trudno sobie wyobrazić zaskoczenie naszych kolegów podczas gry, kiedy zaczniemy mówić głosem kogoś innego.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto