A A A

PHILIPS 328E8QJAB5 - 32-calowy monitor z FreeSync

10 maja 2017, 08:15
Najnowszy 32-calowiec w ofercie marki Philips jest skierowany głównie do osób poszukujących zakrzywionego monitora o dużej przekątnej, w klasycznym formacie 16:9.
PHILIPS 328E8QJAB5 - 32-calowy monitor z FreeSync

Ekran oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli), ale nadrabia rozmiarem obszaru roboczego - przeciwległe rogi ekranu są oddalone o 80 cm. Zaletą modelu PHILIPS 328E8QJAB5 jest to, że w odróżnieniu od monitorów QHD i 4K do generowania płynnego obrazu w grach wystarczy komputer o przeciętnej specyfikacji. Można go również podłączyć do laptopa.

Monitor, choć nie jest modelem typowo gamingowym, wspiera technologię AMD FreeSync. Poczucie immersji dodatkowo zwiększa ekran o promieniu krzywizny 1800 mm oraz autorska technologia PHILIPS Ultra Wide-Color, poprawiająca odzwierciedlenie barw na matrycy VA - gamut sięga 126 proc. palety sRGB. Współczynnik kontrastu wynosi 3000:1, a maksymalna jasność podświetlenia ekranu to 250 cd/m². Monitor wspiera rozwiązanie Flicker-Free, które redukuje migotanie wyświetlacza i zapobiega szybkiemu męczeniu się wzroku.

PHILIPS 328E8QJAB5. Monitor pomimo swoich rozmiarów waży 7,2 kg. Dostępny jest w dwóch kolorach obudowy: czarnym oraz spiżowym.

Urządzenie wyposażono w złącza: VGA, HDMI oraz DisplayPort. W obudowie osadzone zostały dwa głośniki stereo o mocy 3 W każdy.

Cena i dostępność

PHILIPS 328E8QJAB5 będzie dostępny na rynku polskim pod koniec maja. Sugerowana przez producenta cena detaliczna to 1469 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto