A A A

Packard Bell zaprezentował komputer typu all-in-one

16 listopada 2011, 08:48
Packard Bell zaprezentował komputer typu all-in-one

Packard Bell zaprezentował udoskonalony Packard Bell oneTwo, komputer typu all-in-one.

Nowy PB oneTwo może spełniać kilka funkcji. W zależności od potrzeb może posłużyć za kino domowe lub platformę cyfrowej telewizji. Przestronny ekran ma sprawdzić się podczas urządzania pokazów zdjęć z wyjazdów, czy wirtualnych spotkań z przyjaciółmi. PB oneTwo może również pełnić funkcję monitora, odtwarzacza i nagrywarki DVD z napędem Blu-Ray.

Komputer został wyposażony w procesory Intel Core drugiej generacji. Jakość obrazu to efekt zastosowania ekranu o rozdzielczości full HD (1920x1080), oraz najnowszych układów graficznych NVIDIA, AMD lub Intel (w zależności od wersji). Technologia audio 5.1 Creative THX TruStudio PC z dwoma głośnika o mocy 2,5W mają zapewnić doskonałą jakość dźwięku. Dodatkowo PB one Two obsługuje 4 porty USB 2.0 i 2 porty USB 3.0, czytnik kart 5-in-1, HDMI i złącza audio.

Zastosowanie dotykowego i intuicyjnego w obsłudze ekranu ma umożliwić przewijanie, klikanie, powiększanie obrazu w prosty sposób bez konieczności używania myszki. Wszystko dzięki wykorzystaniu wzbogaconego o funkcję dotykowe systemu Windows 7 oraz oryginalnych rozwiązań marki Packard Bell s. Wirtualny pulpit PB TouchPortal ma nam dodatkowo pozwolić na tworzenie pokazu slajdów z własną ścieżka dźwiękową, ustawianie alarmu czy też nanoszenie na ekran odręcznych notatek.

Producent zapewnia, że o 65% smuklejszy PB oneTwo jest wyjątkowo lekki, a kąt nachylenia można ustawić w zależności od potrzeb, tak aby uzyskać zadowalający obraz niezależnie, czy PB oneTwo stoi na biurku, czy jest zamocowany na ścianie.

Nowy Packard Bell oneTwo dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się rozmiarem ekranu: M (21,5 cala) oraz L (23 cale). Więcej informacji znaleźć można na stronach producenta.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto